Шәһәр тибындагы Җәлил поселогының депутатлар исемлеге

Татарстан Республикасы Сарман районы Җәлил шәһәр тибындагы поселогы Советы депутатлары исемлеге
 
 
  
  

Сайлау участокларының урнашу урыны һәм белемтә өчен телефоннар

Округ

Сайлау участокларының чикләре

Фатир,йорт күләме

Депутатлык кандидатларның

Ф.И.О.

 

2535

 

НОУ«Татнефть кадрлар әзерләү үзәге»

Җиңүнең 30 еллыгы

1нче йорт

 

тел.: 63-026

       

 

 

 

      1

Яңа Минзәләбаш

102

Мәхмутов Илназ Исмәгыйл улы

 

Кызыл Бакча

32

 

Габдрахман авылы

19

 

Уңыш урамы

7

 

Ветераннар

55

 

Юбилей

16-24

 

 Әхмәдиев 38 йорт

7

 

Җиңүнең 30 еллыгы 3 йорт

48

 

Җиңүнең 30 еллыгы 5

48

 

      2

Җиңүнең 30 еллыгы 7

90

Акберов Алберт Мансаф улы

 

Җиңүнең 30 еллыгы 9

69

 

Ленин 10

36

 

Ленин 12

37

 

Ленин 14

61

 

Ленин15

30

 

Ленин 16

64

 

Яңа

42

 

2536

Мәдәният сарае

Җиңүнең 30 еллыгы

6нчы йорт

 

тел.: 31-017

 

      

 

 

      3

Төзүчеләр

40

Фатыйхов Равил Фаат улы

 

 

Чәчәк

48

Чия

52

 

Югары

49

 

Тукай

50

 

Түбән

48

 

Чишмә

58

 

Җиңүнең 30 еллыгы 19  

165

 

      4

Җиңүнең 30 еллыгы 23  

170

Галиәхмәтов Айдар Илдар улы

 

Җиңүнең 30 еллыгы 25

70

 

Җиңүнең 30 еллыгы 27

90

 

Булгар

 

Наратлы

 

Азатлык

 

Кояшлы

 

Яшьләр

 

Сөембикә

 

  2537

Балалар сәнгать мәктәбе

 

Ленин урамы 21нче йорт

 

тел.:63-624

 

      5

 

Җиңүнең 30 еллыгы  21  

90

Бадиков Ленар Мирсаиф улы

 

Кол Шәриф 1

209

 

Кол Шәриф 4

90

 

      6

Әхмәдиев 1

70

Нургалиев Рамил Мизхәт улы

 

Әхмәдиев 5

90

 

Әхмәдиев 9

70

 

Кол Шәриф 6

90

 

Кол Шәриф 2   

30

 

Тынычлык

 

 

Дуслык

 

 

Галеев    Ринат

 

 

Мөхәмәтҗанов Әклим

 

 

2538

 

2нче мәктәп

 

Әхмәдиев урамы 23нче йорт

 

тел.: 63-550

 

 

 

      7

Кол Шәриф 10

70

Шәйхетдинов Рәйхан Мирсәлим улы

 

 

Кол Шәриф 12

119

 

Әхмәдиев 15

60

 

Әхмәдиев 17

90

 

Әхмәдиев 19

60

 

Нефтяников 2

18

 

      8

Әхмәдиев 21

119

Хузиев Марат Наубатович

 

Әхмәдиев  25

60

 

Әхмәдиев  27

60

 

Әхмәдиев 29

48

 

 Җиңүнең 30 еллыгы 13

72

 

 Җиңүнең 30 еллыгы 15

120

 

2539

Җәлил

Гимназиясе

 

Әхмәдиев урамы 39а йорт

тел.:31-694

      9

Ленин 4

59

Хаҗиев Рамил Рафис улы

 

Ленин 6

41

 

Ленин 8

48

 

Ленин 9

60

 

Ленин 11

28

 

Ленин 13

64

 

Ленин 17

89

 

Ленин 19

60

 

2540

 

Кинотеатр

 

Әхмәдиев урамы 20 йорт

тел.: 63-849

 

 

 

    10

 

 

 

 

Нефтьчеләр 1

46

Кучумова Александра Николаевна

 

Нефтьчеләр 3

48

 

 Әхмәдиев 2

60

 

Җәлил 3

60

 

Җәлил 4

42

 

Җәлил 5

60

 

Җәлил 6

90

 

Җәлил 10

32

 

    11

Ленин 1

64

Кулемин Евгений Николаевич

 

Ленин 3

30

 

Ленин 5

64

 

Ленин 7

60

 

Әхмәдиев 22

54

 

Әхмәдиев 31

64

 

 Җәлил 1

90

 

2541

 

Спорткомплекс

 

Урман урамы 10 йорт

тел.: 63-826   

 

    12

Урман 21

90

Веретенников Павел Валерьевич

 

Урман 23

58

 

Урман 27

90

 

Әхмәдиев 14

90

 

Әхмәдиев 16

55

 

    13

Урман 2         

Дом-интернат

Каюмов Малик Шәфыйк улы

 

Урман 29

60

 

Урман 31

120

 

Урман 35

120

 

Әхмәдиев 18

48

 

2542

 

1нче мәктәп

 

Урман урамы 25нче йорт

тел.: 63-514

    14

 

Җәлил 7

60

Сидоров Юрий Николаевич

 

Җәлил 8

56

 

Җәлил 9

60

 

Җәлил 11

60

 

Җәлил 12

32

 

Җәлил 14

56

 

Җәлил 16

48

 

 

15

 

Җәлил 18

32

Гыйльфанов Азат Нияз улы

 

Җәлил 20

48

 

Урман 13

60

 

Урман 15

60

 

Урман 17

90

 

Нефтьчеләр 7

70

 

 

 

 

 

 

Соңгы яңарту: 23 октябрь 2015, 17:04

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования