Татарстан Республикасында икенче тапкыр Яшьләр туристлык форумы узачак

2021 елның 12 октябре, сишәмбе

2021 елның 26-29 октябрендә Татарстан Республикасында икенче тапкыр Яшьләр туристлык форумы (алга таба – Форум) узачак. Форум «Татарстан Республикасының Иҗади яшьләр академиясе» төбәк иҗтимагый оешмасы тарафыннан «Татарстан республикасының туризмны үстерү үзәге» АКБО («Visit Tatarstan» рәсми туристик бренды) белән берлектә Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре министрлыгы ярдәме белән гамәлгә ашырыла.

Форумда Россия һәм Татарстан Республикасының бөтен районнарыннан 250 дән артык катнашучы, шулай ук 35 Россия һәм чит ил спикеры, төрле өлкәләрдәге экспертлар: туроператорлар һәм туроператорлар, әйдәп баручы медиа һәм трэвел-блогерлар, инвесторлар һәм ИТ-компанияләр, HORECA һәм туризм өлкәсендә хакимият органнары вәкилләре, кунакчыллык экспертлары һәм профессиональ сәяхәтчеләр катнашачак.