Татарстан Республикасы буенча баш федераль инспектор Виктор Демидов гражданнарны кабул итәчәк

2024 елның 26 апреле, җомга

2024 елның 22 маенда Сарман муниципаль районы Сарман авылында Татарстан Республикасы буенча Баш федераль инспектор Виктор Демидов гражданнарны һәм юридик затларны кабул итәчәк. Кабул итү Татарстан Республикасы Прокуратурасы һәм Россия Федерациясе Тикшерү комитетының Татарстан Республикасы буенча Тикшерү идарәсе җитәкчелеге белән берлектә узачак.

Гражданнарны һәм юридик затларны кабул итү түбәндәге адрес буенча башкарылачак: 423350, Татарстан Республикасы, Сарман районы, Сарман авылы, Ленин урамы, 28 йорт, «Сарман»кинотеатры бинасы.

Кабул итүгә язылу (843)221-80-36 телефоны буенча дүшәмбедән җомгага кадәр 9.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр алып барыла.